загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вода сприяє кращій роботі мозку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчені з лондонського університету довели, що мозок на 14% починає краще працювати, якщо випити півлітра води.

Вчені стверджують, що навіть найменшe зневоднення організму негативно впливає на роботу мозку. Керолайн Едмондс, автор дослідження, з колегами з Університету Східного Лондона запропонувала 34 піддослідним виконати ряд тестів після ночі без вживання води. Перед кожним тестом добровольцям давали півлітра води і зернові, або тільки зернові.

Так, при експерименті люди, які випили воду, показали швидку реакцію. Результати можна пояснити також тим, що людина сильно відволікається, коли хоче пити. Це дослідження буде корисним для працівників, які страждають від розсіяної уваги під час роботи.

Керолайн Едмондс також говорить про те, що обезводнення впливає на мозок, дефіцит води може призвести навіть до дисбалансу мозку. Мозок на 80% складається з води, тому не складно здогадатися, що він маю сильну в ній потребує.

Таким чином, вплив води на людину величезне, тому вчені рекомендують випивати не менше двох літрів води в день, особливо буде корисна вода Xooma X20, яка постачає організм мінералами.

Володимир Романюк

До списку новин