загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Український аптекарям доведеться розповідати покупцям про дешеві аналоги ліків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хворі зможуть купувати медичні препарати дешевше. МОЗ України хоче примусити аптекарів розповідати про ліки із аналогічною діючою речовиною, формою випуску та дозування, якщо цього захоче покупець, — пише "Сегодня".

Продавців лікарських засобів зобов`яжуть надавати повну інформацію про наявні аналогічні ліки в аптеці. Зауважимо, що зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами уже погодила Державна служба з питань регуляторної політики та підприємництва. Саму ж новинку ініціювало МОЗ України.

Додамо, що також йдеться про те, що аптекарям доведеться надавати хворим інформацію про наявність в аптеці аналогічних медичних препаратів за нижчою ціною.

До списку новин