загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Тернополі відкрили соляну кімнату для незаможних

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У приміщенні управління соціальної політики Тернопільської міської ради сьогодні відкрили соляну кімнату, яка безкоштовно обслуговуватиме малозабезпечених.

«Лікарі уже затвердили терапевтичний курс, приміром, щоб адаптуватися потрібно 1-2 відвідування по 20 хвилин, загальний сеанс становить 30 хвилин і розрахований спершу на 3-8 відвідин», – розповіла начальник міського управління соціальної політики Марія Чашка.

За її словами, відвідувати соляну кімнату безплатно зможуть усі бажаючі, які напишуть відповідну заяву в управління, а також нададуть посвідчення пенсіонера, інваліда чи інші документи, які підтверджують статут малозабезпеченої людини.

Кімнату облаштували за кошти благодійників, але в яку суму обіійшлося її створення, на відкритті не повідомили.

Додідка:Соляна кімната – унікальний немедикаментозний лікувально-профілактичний засіб, лікувальна дія здійснюється завдяки відтворенню природного мікроклімату печер, соляних шахт, гротів.

До списку новин