загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як подовжити життя на кілька десятків років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Маса руйнівних обставин здатна старити організм людини. До подібних руйнуючим моментів можна віднести вплив зовнішнього і внутрішнього середовища.

Мова йде про кисневе голодування тканин, вплив вільних радикалів радіації, про забруднення внутрішнього і зовнішнього походження, порушення обміну речовин, зважаючи на малорухливий спосіб життя, помилки у харчуванні, надлишкову масу тіла, стреси.

Експерти переконані: щоб прожити довше, людині потрібно захистити себе від руйнівного впливу та підвищити ступінь опору організму до негативних обставин. 

Для цього потрібно стимулювати кровообіг, використовувати антиоксиданти, відмежуватися від впливу несприятливої екології, спробувати виключити ймовірність обмінних порушень, зайнятися фізкультурою і відновленням організму. Називаються й інші фактори, здатні істотно продовжити роки життя.

Протягом життя клітини людського організму весь час оновлюються, діляться. Процес ділення трапляється на хромосомному рівні. Однак, може настати момент, коли клітини не здатні більше оновлюватися. Цей момент можна відстрочити, оскільки швидкість, з якою діляться клітини, знаходиться в залежності від швидкості обмінних процесів. Чим економічніше, повільніше обмін, тим довшим буде життя.

До заходів, які підвищують рівень економічності обміну, відносять дієту, гіпоксітерапіі, фізичні вправи. Якщо захистити себе від руйнуючих факторів, можна продовжити життя на кілька десятиліть.

Наявність дітей і сім'ї

У Сардинії в селі Пердасдефогу проживає сім'я, яку за сумарне довголіття занесли до книги рекордів Гіннеса. Дев'ять сестер і братів мають загальний вік в майже вісімсот дев'ятнадцять років. У всіх є онуки, діти, правнуки.

Японська традиційна сім'я сприймається не просто, як осередок японського суспільства, це - основа колосальної цивілізації. Є нонсенсом самотній японець, це - виняток із правил.

Для тривалого життя потрібен надійний тил, це - захист від агресії зовнішнього світу, коли вона раптом стукає у ваше життя. Адже всім сучасним довгожителям довелося знати страшні часи, втрати, війну. Але це їх не розтрощило, скоріше, ще більше згуртувало. Отже, один із секретів здоров'я молодості та активності схований в наявності сім'ї.

Своєчасно знімайте стрес

Не дивлячись на свою вихованість і стриманість, японці навчені знімати стрес, який неминучий в житті будь-якої людини, якщо, зрозуміло, вона не відносить себе до відлюдників. Для цього розроблено безліч способів, включаючи спорт, йогу, фізичні навантаження. У наших краях від стресу позбувалися за традицією за допомогою випивки, методом спірним, дивним, що не сприяє щасливому і довгому життю. В останні роки, здається, ситуація змінюється в кращий бік - принципи здорового способу життя все більше популяризуються.

Щодо фактора стресу психологи стверджують: намагатися тримати гнів у собі, значить, займати деструктивну позицію. Зі стресом необхідно розлучатися - щоб прожити довше.

До списку новин