загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

78-річний дідусь з Житомира бігає марафон і бере участь в екстремальних забігах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Півторагодинна пробіжка чотири рази на тиждень - за таким розкладом вже багато років живе житомирський пенсіонер Юрій Овчинніков. Йому 78, проте поважний вік не заважає дідусеві посилено тренуватися і брати участь у змаганнях.

За останні 55 років він пробіг 140 марафонів. А нещодавно повернувся з найбільш екстремального у своєму житті забігу.

Сертифікат за цей забіг і ще більше сотні нагород за інші змагання Юрій Антонович береже як зіницю ока. Каже, якби усі ці дистанції скласти докупи, він би вже тричі оббіг навколо Землі.

Дідусь пригадує: цим видом спорту загорівся ще в дитинстві, коли дивився на футболістів та бігунів, які займалися на стадіоні поряд з його будинком.

Біг – найбільш доступний вид спорту, - переконує Юрій Антонович. Але важливо, щоб тренування були регулярними, а ще пробіжка має тривати не менше 30 хвилин. Навіть серйозна хвороба і госпіталізація для цього дідуся – не причина полишити підготовку до змагань.

Спершу перехожі вважали дідуся диваком, тепер вже звикли. Його пробіжками захоплюються і беруть приклад.

Зараз Юрій Овчинніков готується до чергового забігу. Наприкінці вересня збирається до Росії. Там відбудеться 87-й Міжнародний пробіг Пушкін-Санкт-Петербург. Дідусь каже: у подібних забігах вже давно не беруть участь його ровесники – доводиться змагатися зі спортсменами значно молодшими за себе. Втім, на 5-кілометровій дистанції він збирається показати хороші результати.

//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zSQzoSLw150

До списку новин