загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Понаднормова робота руйнує мозок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Понаднормова робота збільшує ризик появи розсіяного склерозу

На роботі мозку позначається порушення режиму сну через підробіток у позаурочний час, встановили шведські вчені.

У дослідженні брали участь люди 16-70 років, які розповіли про режими своєї роботи та сну. З`ясувалося, що ті, хто працював з 21.00 до 7.00 у віці до 20 років, схильні до ризику розвитку розсіяного склерозу - захворювання, при якому вражається оболонка нервових волокон головного мозку і спинного мозку. У результаті знижуються зір, інтелект.

Учені пояснюють, що понаднормова робота порушує біологічний ритм, що призводить до зниження вироблення гормону мелатоніну й ослаблення імунітету.

Так як мелатонін бере участь у регуляції кров`яного тиску й роботи клітин мозку, порушення ритму негативно впливає на роботу центральної нервової системи.

До списку новин