загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Солодке призводить до старіння організму

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Що вище рівень глюкози в нашій крові, то старше ми виглядаємо, вважають вчені. Надлишок цукру відбивається не тільки на боках , а й стані шкіри, в тому числі і шкірі обличчя.

Дослідження нідерландських фахівців виявило, що кожен зайвий мілімоль цукру на літр, візуально додає нам п`ять місяців віку . Щоб виявити це, спеціалісти виміряли цукор в крові у 602 осіб. Потім 60 незалежних спостерігачів повинні були по фотографіях оцінити вік учасників. Виявилося , що люди з нормальним рівнем глюкози в крові виглядали в середньому на рік молодшими за тих, у кого цукор був у надлишку. Діабетики в середньому виглядали старшими на півтора року.

Можливо, це відбувається через те , що надлишок цукру зв`язує молекули колагену, який забезпечує пружність шкіри.

До списку новин