загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Повільна і спокійна музика в машині вбереже від аварії – вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Весела музика піднімає настрій, але погано впливає на стиль водіння.

Вчені з'ясували, що повільна і спокійна музика за кермом може вберегти від аварії. На їхню думку, коли грає сумна і похмура музика, люди менше схильні до стресу. У дослідженні, яке вчені провели з використанням автомобільного тренажера, водії повинні були проїхати по вузькій і звивистій дорозі в широкому автомобілі з різною швидкістю. В ході подорожі експерти стежили за реакцією випробовуваних, і як на них впливала музика. Почали свій шлях водії під свої улюблені пісні, проте після восьми хвилин руху вони були замінені на мелодії з  повільнішим темпом.

Як повідомляє Mail Online, спокійна музика не тільки допомогла водіям зняти напругу, вони також рідше перевищували швидкість або виїжджали на зустрічну смугу. Крім того, за словами вчених, гучна і весела музика піднімає настрій, в результаті чого стиль водіння автомобілістів стає більш безрозсудним. "Чим швидша і енергійніша музика, яку слухають водії, тим більше вона конкурує за ресурси уваги, доступні під час водіння. Це особливо небезпечно на завантажених ділянках дороги, коли увага водія знаходиться на межі", - повідомили американські та голландські вчені, які проводили дослідження. Вони також додали, що музична терапія допомагає не тільки водіям, а й іншим людям. Водночас, як зазначає The Daily Telegraph, на думку сербських вчених, музика змушує мозок виділяти ендорфіни, які допомагають у відновленні людям, які страждають серцевими захворюваннями.

До списку новин