загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Апарат для літніх людей нагадуватиме вчасно прийняти ліки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Даний апарат призначений спеціально для літніх людей, яким потрібно регулярно приймати ліки. Такий маленький пристрій, а скільки у ньому користі. Це невелика коробочка, схожа на ручний годинник тільки зі скріпкою, яка подає сигнал про час для прийняття таблеток. Дуже часто, будучи у похилому віці, люди забувають прийняти пігулки саме у вказаний лікарем час, але ж це небезпечно. Раптом потрібно буде екстрено випити медикаменти, а їх з собою не виявиться.

Саме це нововведення може вирішити таку проблему. Всього лише потрібно задати час прийняття ліків, і апарат інформуватиме, що прийшла виставлена пора. Відбувається це через вібрацію пристрою та подачу сигналу на дисплей. Таблетки легко поміщаються всередині винаходу. Апарат прикріплюється тильною стороною до будь-якої поверхні, так що ваша бабуся чи дідусь зможуть брати з собою пігулки куди завгодно. При нормальному режимі дисплей світиться синім кольором, а як тільки приходить час для прийняття ліків - дисплей стає червоним.

 Малюта Вероніка

До списку новин