загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як увійти в осінь з позитивом

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перехід із літнього періоду на осінній у багатьох людей викликає стрес. Раптово закінчується хороша погода разом із відпустками та канікулами, що зумовлює сонливість та поганий настрій. Як зустріти осінь із позитивом розповідає практикуючий психолог Антоніна Богачук.

- Не сумуйте, що закінчилось літо. Спогади про нього потрібно зробити осіннім позитивом, ні в якому разі не ностальгією, - рекомендує Антоніна. - Зафіксуйте приємні моменти літа - усі прогулянки, пікніки, подорожі. Переглядайте фотографії, радіючи, що мали змогу провести таке літо. Зараз у вас є достатньо часу, щоб ще краще спланувати наступне літо, проаналізувавши недоліки цьогорічного відпочинку.

У кожному сезоні можна відшукати позитивні сторони. І осінь - це не виняток.

- Надворі похолодало, тому приємно буде погрітись біля вогнища, каміну чи просто закутатись у плед і читати улюблену літературу, - продовжує психолог. - Поставте собі мету - бути позитивними. Навіть якщо тішитись спершу ви будете через силу, результати вашої діяльності чи комунікації порадують вас по-справжньому.

Радіти осені допоможе також оновлення гардеробу осінніми речима. Тоді ви будете чекати осінньої погоди, щоб скоріше одягнути їх, додає Антоніна. І, звісно ж, позитиву додасть якесь нове заняття.

- Боріться з бажанням пустити все на самоплив. Підтримайте свою дисципліну якимось додатковим заняттям, що розширить ваш графік, - продовжує спеціаліст. - Запишіться кудись і поставте за мету досягти якогось результату в цій сфері. Краще обрати щось, пов’язане з рухом - школу танців чи спортзал.

А ще хорошим варіантом для осені будуть заплановані заздалегідь подорожі, особливо в теплі краї.

- Те, що не можна піти позасмагати чи поплавати, не означає, що потрібно засиджуватись вдома, - каже Антоніна Богачук. - Якомога менше залишайтесь наодинці. Якщо нема змоги поїхати у теплі країни, вибирайтесь в ліс чи на прогулянку. Восени відпочинок має свої переваги. Замість спекотної погоди насолоджуйтесь свіжої прохолодою.

До списку новин