загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна збирається відмовитися від фітосанітарного контролю кави

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Спрощений контроль ввезення та вивезення стосуватиметься тільки обсмажених кавових зерен, для зеленої кави правила пропонують зберегти, пише  Голос Столиці.

Незабаром Україна може відмовитися від фітосанітарного контролю ввезення або вивезення кави. Державна ветеринарна та фітосанітарна служба розробила відповідний проект постанови Кабінету міністрів. Однак це не стосуватиметься не обсмажених кавових зерен.

Для зеленої кави пропонують не тільки зберегти існуючий нині контроль ввезення та вивезення, а й запровадити його у вигляді попереднього документального контролю для транзиту цього продукту.

Крім кави, відомство пропонує відмовитися від фітосанітарного контролю чаю. Однак ця пропозиція стосується тільки того продукту, який розфасований у вакуумну або металеву упаковку.

До списку новин