загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секс у літньому віці покращує роботу мозку - вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Університеті Ростока в Німеччині було проведено дослідження, яке показало, що сексуально вдоволені літні люди демонструють кращі показники розумової діяльності, ніж їхні ровесники, які не мають сексу.

Учасниками дослідження стали 170 людей віком від 63 до 75 років. Добровольці відповіли на низку питань, що стосуються їхньої сексуальної активності, та пройшли тестування, що оцінюють когнітивну діяльність. Сексуальна задоволеність літніх людей, як з'ясувалося, безпосередньо пов'язана з їхніми розумовими здібностями. Учасники, що не зневажають сексом в такому віці, набагато рідше стикалися з такими проблемами, як втрата пам'яті та сплутаність свідомості. Опитування, раніше проведене фахівцями серед жителів США, показало, що 57% жінок віком 50 років і більше хотіли б, щоб у їхньому житті було більше сексу. Крім того, згідно з результатами більш раннього дослідження, подружні пари, які продовжують залишатися сексуально активними в літньому віці відчувають себе щасливішими і задоволеними своїми відносинами, ніж ті, які стають менш активними або зовсім перестають бути активними в сексуальному житті. Андрієнн Джексон, професор з Університету Сільського господарства та Механіки штату Флорида в Таллахассі, вважає, що подібні результати свідчать про значущість сексуального життя для людей, що досягли віку 65 років і більше. Нагадаємо, раніше вчені розповіли про користь оргазму для роботи мозку.

До списку новин