загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Аптеки повинні повідомляти про дешевші ліки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Державна служба України з лікарських засобів запропонувала зобов'язати працівників аптечних закладів інформувати громадян про усі наявні в них лікарські засоби різних торгівельних найменувань, але однакових за своєю діючою речовиною.

Відповідний законопроект про внесення змін до Ліцензійних умов зареєстрований у Верховній Раді.

Згідно з цими змінами, аптеки на вимогу пацієнта будуть зобов'язані під час реалізації препарату надавати повну інформацію про наявність у даному аптечному закладі аналогічних лікарських засобів з однаковою діючою речовиною, формою випуску та дозуванням.

 

Внесення відповідних змін дозволить пацієнту отримати можливість вибору між лікарськими засобами з однією і тою ж діючою речовиною, і допоможе громадянам зекономити значні кошти на лікування.

До списку новин