загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Держава компенсуватиме до 90% витрат на ліки для гіпертоніків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Завдяки нещодавно прийнятій постанові Кабінету Міністрів, хворі на гіпертонію зможуть отримувати до 90% знижки на відповідні препарати. Про це повідомив у прямому ефірі на телеканалі «Київ» Віталій Мохорєв, директор Департаменту охорони здоров’я.

За його словами, програма з компенсації вартості ліків від гіпертонічної хвороби діє також і в місті Києві.  Відповідні ліки за рецептом можна придбати  у 250 аптеках міста.

«Антигіпертензивні препарати розбиті на декілька груп, по деяким буде знижка до 30%, по деяким до 50%, а по деяким  дійсно до 90%.  Мета цієї програми – залучити якомога більшу кількість пацієнтів,киян, які хворіють на підвищений артеріальний тиск, до цієї програми, з тим, щоб не допустити до ускладнень цієї хвороби і до тих наслідків, до яких призводять інсульти, інфаркти», - повідомив він.

Зазначимо, перелік аптек, які надають знижки на антигіпертензивні препарати, можна знайти на сайті Департаменту охорони  здоров’я, перелік цих аптек також є в усіх лікувальних закладах, у кожного дільничного та сімейного лікаря.

До списку новин