загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Причини висипки на шкірі у літньому віці і як ви цьому можете зарадити

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прищі та гнійники у людей, яким за п'ятдесят, є для багатьох явищем непояснюваним. Але причини враженої шкіри у старості є не такими вже й необґрунтованими, коли про них знаєш і розумієш, що слід робити.

Хіба не достатньо життєвої драми у тому, що ми з певного віку змушені звикати до зморшок на обличчі? Так ні, потрібно ще гірше - хвора шкіра у старості! Прищі і вугрі не потрібні нікому, особливо коли тобі за 50!  Те, що в молоді роки пояснюється як наслідок статевого дозрівання, - являється загадкою в старості. Звідки враз з'являються гнійники і прищі і як їх позбутися? Чи це гени, гормони або впливи навколишнього середовища, на які так реагує наша шкіра?

Причини нечистої шкіри у старості є такими ж різноманітними, як і типи самої шкіри.

Звиклі типи шкіри та нечиста шкіра

Суха шкіра

З віком шкіра також міняється. Хто в молоді роки страждав від жирного типу шкіри, протягом перехідного періоду навпаки може отримати суху шкіру. Причина цього полягає у гормональній перебудові. Довготривалий прийом контрацептивних засобів вже не має місця, і вміст жиру у шкірі відповідно знижується. Так само шкіра втрачає і вологу. Крім того, утворюється  висипка, з якою не можна справитися за допомогою лосьйонів, що містять поверхнево-активні речовини. Краще використовувати масло чайного дерева. Якщо його ватяним тампоном нанести на вражені ділянки шкіри, то воно діятиме як антибактеріальний засіб і вгамує запалення, замість того, щоб навпаки подразнювати.

Мішаний тип

МІшаний тип зустрічається найчастіше. Області лоба, носа та підборіддя є, зазвичай, жирними, в той час, як щоки будуть або нормальними, або сухими. Щоб запобігти утворенню великих порів, застосовуйте продукти, які виготовленні спеціально для мішаного типу шкіри. Але не купуйте креми, які були винайдені для молодих людей. Нанесіть краще мазь, яка містить цинк, на прищ і в прямому розумінні цього слова залиште її на певний час. Той, хто нетерпеливий і видавить, ризикуватиме тим, що область довкола нього запалиться ще більше.

Жирна шкіра

Жирна шкіра найбільш схильна до появи прищів. Великі пори та підвищене жиро- та потовиділення сприяють утворенню вугрів та прищів. Тому ґрунтовне та щоденне очищення шкіри обличчя є особливо важливим. Але, будь ласка, не лосьйоном, що містить алкоголь! Оскільки, хоча він спочатку і підсушує шкіру, потім вона  знову вкривається жиром, але швидшими темпами. Достатньо буде вмитися  чистою водою, після чого можна накласти маску з мигдальних висівок. Позитивний побічний ефект: при змиванні маска діятиме як скраб.

Причини нечистої шкіри у старості

Ви можете використовувати велику кількість кремів та косметичних засобів, але якщо ви не дізнаєтесь про причини захворювання вашої шкіри, то навіть найдорожча косметика не принесе жодної користі.

Коли всьому причина ваше волосся

Ви, напевне, щойно подумали: мені не спадає на обличчя жирне волосся, як причина виникнення висипки може полягати у волоссі? Не слід бути настільки однозначно переконаним, оскільки кожен з нас щоденно багато разів проводить руками по своєму волоссі і після цього торкається до свого обличчя. Таким чином ми автоматично переносимо жир з шкіри голови на щоки, лоб і ніс. Ті, хто хоче уникнути подібного явища, мусять пристосувати свою зачіску, а найкраще - просто зачісувати волосся назад. Жінки можуть зробити косу, або використовувати защіпки для фіксації.

Висипка через сонце?

Улюблені сонячні ванни, швидше всього, рідко є причиною того, що у вас з'явилися  прищі у літньому віці, але таке трапляється! Наша шкіра постійно пробує самозахиститися і починає роговіти при інтенсивному ультрафіолетовому опроміненні. Через це швидше закриваються пори, що, знову ж таки, може призвести до прищів та вугрів. Тому використання скрабу особливо рекомендується під час літніх місяців. Загалом шкіра літньої людини мусить бути добре підготовлена до літа, оскільки кожен сонячний промінець в цьому віці є набагато небезпечнішим, порівняно з молодими роками. Сонячний опік літні отримують швидше, тому (перед прийняттям сонячних ванн) їх і слід проінформувати про способи захисту від сонця. Зі справжнім захистом від сонця можна безпечно насолоджуватися сонячним промінням навіть коли вам 50+.

Гормональні зміни сприяють появі прищів

Досить таки відомий факт, що тіло з кожним наступним роком гормонально перебудовується. Це особливо сильно відчувають жінки, коли у них настають переломні роки. Підвищене продукування чоловічих гормонів, цілком можливо, слугує своєрідним тригером для враженої шкіри.  Проконсультуйтеся з вашим гінекологом, якщо у вас є відчуття, що це відбувається і у вашому випадку.

Нездорове харчування - нездорова шкіра як наслідок внутрішніх негараздів

Мені не потрібно зупинятися детально на тому, який вплив має на наше здоров'я куріння та алкоголь. Справа в тому, що регулярна насолода нікотином швидше старить шкіру і сприяє тому, що вона виглядає тьмяно та втомлено. Шкіра реагує прищами та вуграми, якщо вона потребує сили, щоб оздоровитися від цього шкідливого впливу. Тому давайте собі щоденно достатню “промивку з середини” - багато мінеральної води. Крім цього, свіжі овочі та фрукти завдяки вітамінам, що містяться в них, потурбуються про здоровий вигляд шкіри.

Стресс та психічні навантаження

Не набагато інша ситуація і зі стресом. Коли ми чимось обтяжені - тіло відразу реагує на це. Шкіра діє у даному випадку як клапан. З'являється стрес - з'являються й прищі. Тому, в першу чергу, варто зняти стрес. Але ви можете полікувати вражену шкіру такими методами релаксації, як парова ванна з ромашкою для обличчя  та тривалі прогулянки на свіжому повітрі.

Примітка:

Я сподіваюся, що наші поради допоможуть вам справитися з проблемною шкірою!

Ті, хто вже довгий час безуспішно бореться із враженою шкірою, повинен звернутися за порадою до лікаря. Ця порада стосується вас також і тоді, коли йдеться не про кілька прищів. У цьому випадку причиною може бути алергія.

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин