загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Схід: як зберегти здоров’я та забезпечити довголіття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Корінна відмінність західної і східної медицин лежить в їхньому підході до лікування захворювань. Західна медицина надає велике значення медикаментозній терапії, що створює видимість швидкого і ефективного лікування. Її мета — усунути не хворобу, а симптоми. Справжня ж причина захворювання, його корінь, залишається незачепленим: таке лікування не гарантує повного одужання, можна чекати ускладнень і рецидивів хвороби. Східна медицина має радикальну відмінність у цьому питанні.

Розглядаючи тіло людини як складну систему, здатну до саморегуляції, що є невід’ємною частиною Всесвіту, на перше місце східна медицина ставить спосіб життя людини: «Ми є те, що ми обираємо». Причиною більшості хвороб є сама людина.

У більшості випадків, усунути справжню причину хвороби не так просто, тому в лікуванні велике значення приділяється попередженню захворювань і правильному способу життя: рухова активність, харчування, душевний стан і т.п.

Більшість східних лікарів та філософів залишили свої записи про секрети довголіття. Імператор Цяньлун, що правив в епоху династії Цин і дожив до 88 років, залишив після себе трактат про здоров’я і довголіття:

«Зуби повинні постійно щось жувати, а горло має бути змочене водою;

- можна випити трохи алкоголю, але не напиватися;

- ноги повинні бути постійно в русі;

- треба регулярно робити масаж стоп;

- частіше розминати живіт і поперек;

- не можна розмовляти під час їжі;

- людині потрібен здоровий сон і регулярне статеве життя, але не дуже часте.

- в серці — спокій, а в душі — радість». 

Селянин на ім’я Яншень, у свої 98 років він був напрочуд сильний і фізично активний. Він залишив нащадкам секрет того, як дожити до глибокої старості: «У серці повинен бути спокій, в м’язах і кістках — сила, в ногах — швидкість, в животі ні краплі жиру. Хребет повинен бути прямим, зір і слух гострими. У свідомості потрібно зберігати відкритість, а в душі — радість». 

Узагальнюючи все сказане, можна виділити кілька простих «правил довгожителя»:

1. Правильний режим сну: лягайте спати і рано вставайте влітку і восени. Взимку лягайте рано і вставайте пізно. Навесні лягайте спати, поки світло, і вставайте рано.  2. Дотримуйтеся помірності в їжі, не переїдайте.  3. Тримайте ноги в теплі. Великий приплив енергії до голови може викликати підвищення кров’яного тиску. Щоб знизити тиск, необхідно відвести енергію до стоп — ноги повинні бути теплими.  4. Позбавте себе від турбот. Краще — більше дійте.  5. Слідкуйте за тим, що говорите: говоріть менше, ретельно вибираючи, що говорити і коли це сказати.  6. У всьому дотримуйтесь помірності: будь-які надлишки почуттів шкідливі.  7. Щиро посміхайтеся і наповнюйте серце милосердям. Це краще за будь-яке лікування.  8. Розвивайте розум. Удосконалюючи розум, ви вдосконалюєте серце.  Будьте здорові!

До списку новин