загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Йогурт здатний знизити тиск

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Додавання у раціон йогурту без збільшення загальної кількості калорій може допомогти у боротьбі з гіпертонією, встановили науковці з США, результати дослідження яких були представлені на науковій конференції Американської кардіологічної асоціації, пишуть іноземні ЗМІ. Дослідження показало, що ті люди, хто довгий час вживає йогурти, менш схильні до підвищення артеріального тиску в середньому мають більш низькі показники систолічного кров'яного тиску порівняно з тими, у кого в раціоні йогурту немає. Систолічний тиск - це верхній показник при вимірюванні кров'яного тиску. Він показує швидкість проходження крові по судинах в результаті серцебиття.

Під час  15-річного дослідження вчені спостерігали за більш ніж 2000 добровольців, що не мають в анамнезі гіпертонії на момент початку експерименту. Кожен з учасників тричі за дослідження відповідав на запитання про вживання в їжу йогуртів. В результаті, якщо хоча б 2% від щоденного споживання калорій припадало на йогурт, то ризик появи гіпертонії у учасників знижувався на 31%. Такі результати можна досягти при вживанні однієї чашки низькокалорійного йогурту раз в три дні, повідомляє Американська кардіологічна асоціація.

До списку новин