загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Тернопільщині стартує Всеукраїнський тиждень “Серця”

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця з 2000 року щорічно 26 вересня. Метою цього міжнародного дня є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця.

Як повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров`я Тернопільської ОДА, виникненню хронічних захворювань значною мірою можна запобігти, зменшивши вплив основних факторів ризику, а саме відмовившись від паління, харчуючись раціонально та збалансовано, включаючи у свій раціон багато фруктів та овочів, страв та продуктів з цільним зерном, рибу та курятину, відмовившись від жирного м’яса та мінімізувавши вживання висококалорійних страв, солі, цукру та кофеїну.

Регулярна фізична активність, наприклад гра у футбол, є ще одним життєво важливим фактором для збереження здоров‘я.

Зважаючи, що популяризація здорового та активного способу життя є першим та найдієвішим заходом для здоров‘я суспільства, ми пропонуємо провести до Всеукраїнського тижня здорового серця у середніх загальноосвітніх школах, коледжах, у ВНЗ Тернопілля уроку здорового та активного способу життя та інших заходів для популяризації здорового харчового та активного способу життя.

26 вересня 2013 року з 12.00 до 14.00 запрошуємо всіх не байдужих до свого здоров’я відвідати просвітницьку акцію на Театральному майдані м.Тернополя “Бережи своє серце!”, де можна буде виміряти свій артеріальний тиск, цукор крові, отримати консультації лікарів КУТОР “Центр здоров’я” та просвітницьку літературу.

До списку новин