загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Медики знайшли користь у зубному нальоті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Неможливо знайти людину , у якої слова «зубний наліт » не викликали б неприємних асоціацій. Позбавляє зуби білизни і підсилює неприємний запах з рота наліт сприймається як одне з найбільш неестетичних і неприємних проявів людського організму. Але як з’ясовується , навіть зубний наліт може бути корисний.

Досі про зубний наліт медики говорили без особливого оптимізму. Деякі фахівці , наприклад , стверджують , що наліт на зубах може бути непрямою причиною розвитку діабету і серцево — судинних захворювань.

Однак дослідження властивостей зубного нальоту , що проводилося у Великобританії , несподівано навіть для самих дослідників виявило в ньому принаймні одну перевагу . Вчені з’ясували , що в зубному нальоті присутня речовина, яка допомагає уникнути негативних наслідків споживання солі.

Не секрет , що пристрасть до солоної їжі сильно б’є по здоров’ю : зловживання сіллю лікарі розглядають як серйозний фактор ризику гіпертонії. Однак , навіть знаючи , що сіль у великих кількостях шкідлива для здоров’я , багато хто просто не в силах відмовитися від неї. Британці запевняють , що речовина , яку вони виявили в зубному нальоті , може допомогти впоратися з проблемою.

Виявляється , цей компонент зубного нальоту здатний впливати на мозок , змушуючи його сприймати їжу більш солоною на смак , ніж вона є насправді . Тобто людина може їсти мало солону їжу , але вона буде здаватися йому цілком достатньо посоленою .

Дослідники запевняють , що речовину із зубного нальоту (їй поки що немає назви ) можна і потрібно використовувати при виробництві готової їжі для зниження кількості солі. Стандарти виробництва нічого не втратять , та й смакові якості готової їжі теж , так як зменшення солі просто не буде відчуватися . Цей прийом заспокоїть не тільки медиків , стурбованих зростанням серцево — судинних хвороб через зловживання солі , але і виробників продуктів , адже менш солоні продукти споживач розкуповує вкрай неохоче.

До списку новин