загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Львівщині пройдуть спортивно-масові заходи "Спорт для всіх – радість життя"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Упродовж 28 вересня – 6 жовтня 2013 року на Львівщині з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку структурними підрозділами відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, обласним та міськими центрами фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”, обласними фізкультурно-спортивними товариствами та відомствами проводитимуться спортивно-масові заходи «Спорт для всіх – радість життя». Про це повідомила Оксана Вацеба.

Основні обласні заходи пройдуть у м. Стрию й складатимуться із змагань з шахів, шашок, волейболу та футболу серед ветеранських команд.

Учасниками таких масових спортивних заходів „Спорт для всіх – радість життя” будуть представники старшої вікової категорії (вік – 50 років та старші).

Загальне керівництво та координація проведення заходів покладається на Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за активної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області.

Переможці обласних заходів будуть відзначені кубками, медалями та грамотами Львівського обласного центру ФЗН „Спорт для всіх”.

Довідка.

З ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 1 жовтня кожного року відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Міжнародний день людей похилого віку покликаний привернути увагу громадськості до потреб старшого покоління.

Спортивно-масові заходи, які проводяться з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, організовуються з метою залучення населення різних вікових груп, насамперед людей похилого віку, до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди активного способу життя як одного з важливих чинників гармонійного розвитку особистості; здійснення інформаційної кампанії щодо формування здорового способу життя.

До списку новин