загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

8 способів боротьби зі старінням

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багато людей стають одержимі старінням та, як наслідок, витрачають чималі кошти на безвартісні продукти. Вони фарбують своє волосся, носять перуки або просто прикривають голову, купують омолоджуючі таблетки, засоби і рецепти. Дехто обирає навіть більш рішучі дії, такі як пластична хірургія, або знаходять коханців настільки молодих, що могли б бути їх внуками!

Оскільки поки що немає жодних засобів для профілактики старіння - тільки смерть може це зробити - ви все ж таки можете пом'якшити природні і звичні наслідки старіння кількома шляхами. Я дам вам вісім порад для початку, і якщо ви все ж надаєте перевагу іншим "засобам", будь ласка, дайте мені знати про них!

Прийміть правила життя. Ви не можете бути малюком завжди і не можете залишатися 30-літніми, коли вам стукне 50 чи 60 років. Про це всі знають до певної міри, але багато несвідомих бажань, сподівань і розчарувань таки виникають, коли реальність не приймається на найглибшому підсвідомому рівні. У багатьох моментах старість не настільки хороша, як молодість, але це життя. Боріться з нею настільки енергійно,  наскільки це можливо.

Погоджуйтесь на надзвичайні кроки, щоб набути чудової форми. Також щодня енергійно тренуйтесь і станьте конкурентоспроможним спортсменом. Важкі тренування принесуть більше задоволення, якщо ви мотивовані.

 

Наприклад, скажіть людям, чому ви занадто старі, щоб збирати подарунки на Хелоуін (за кордоном діти ходять на свято всіх святих від хати до хати, кажучи "гаманець або життя", і отримують за це подарунки). Приклади: “Мені потрібен іще один малюк, щоб мені розжовував цукерки!”, або  “Я боюсь, що коли хтось кине мені плитку шоколаду в сумку, то, мабуть, втрачу баланс і впаду".

 

4. Менше часу біля телевізора. 

На додаток до уникання рекламування позбавлених смаку товарів, які всерівно не допоможуть вам уникнути старіння, ви зможете додати можливостей проведення часу назовні, щоб зайнятися різноманітними речами, зустрічаючись з людьми та розважаючись. (Згідно з одним з недавніх досліджень, пенсіонери витрачають, в середньому, 30 годин кожен тиждень на перегляд телевізійних програм.)

 

5. Прийміть реальність і енергійно дійте. 

Абба Ебан, колишній міністр закордонних справ Ізраїлю, сказав, що "люди і нації чинять правильно в кінці - після того, як вони вичерпали всі інші можливості". Робіть правильні вчинки зараз. Час - саме головне, і світ потребує вашої допомоги!

 

6. Збирайте факти про проблеми старіння. 

Нехай ваші однолітки знають, що вони піонери, і можуть запропонувати нові стандарти стосовно того, що значить старіти з розмахом та жвавістю, стильно і зі здоровим запалом. На межі століття існувало лише 123,000 американців, які досягнули  віку 85 років і майже жодної столітньої людини. Згідно з сьогоднішніми останніми розрахунками, вже є 3 мільйони людей віком 85 і старше та 50 тисяч столітніх! Центр медичних наук прогнозує, що до 2050 року буде 50 мільйонів осіб, яким понад 85 років. Ми особливі, їй-богу! Давайте вилікуємося від старіння метафорично, розповідаючи людям, що немає за що переживати!

 

7. Станьте прикладом для ваших друзів , родичів і зовсім незнайомих людей. 

Нещодавно один із моїх найкращих друзів помер. Йому було 83, і він був найстаршою людиною (у 77) серед тих, хто фінішував у Гавайському тріатлоні "Залізний чоловік". Найважливіше, що він був дуже веселий, оптимістичний і уважний для тих, хто знав його та й безлічі інших, хто лише знав про нього, не маючи можливості оцінити його особисто. Ви також можете бути Джим Уордом у ваш власний спосіб, виконуючи те, що ви робите весело та оптимістично.

 

8. Дотримуйтесь насправді здорового способу життя. 

Насправді Вашою метою може бути в кінцевому рахунку ідея померти здоровим, проживши настільки довго, наскільки це можливо. Коли-небудь я збираюся започаткувати клуб для людей, які хочуть побороти старість: "Клуб Дона Ардела живи до ста!" Внесок для вступу до нього строком на все життя буде коштувати 100 доларів, і якщо ви не дотягнете до 100, ви отримаєте ваші гроші назад! За ваші гроші ви матимете можливість отримати програмку, опис режиму для відновлення здоров'я, рекомендовану схему дієти і футболку.

А щодо тепер (та й назавжди), то радійте життю, будьте здорові, розважайтесь та завжди концентруйтесь на світлій стороні життя.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин