загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Львівщині провели спортивні змагання для спорсменів-ветеранів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На 50 сесії Генеральної Асамблеї ООН 1 жовтня було проголошено Міжнародним днем людей похилого віку. Основна мета святкування Міжнародного дня людей похилого віку привернути увагу громадськості до потреб старшого покоління.

У районних центрах та містах обласного значення Львівщини з нагоди цього дня відбулись спортивні заходи.

У місті Стрий у спортивному святі під назвою «Спорт для всіх – радість життя» взяли участь 75 спортсменів-ветеранів.  Учасники заходу мали можливість продемонструвати свою майстерність у кількох видах спорту, а саме у волейболі, футболі, шахах та шашках.

У місті Новий Розділ також відбулось спортивне свято. Спортсмени-ветерани змагались на міжрайонному турнірі з шахів, провели турнір з шашок, а чоловічі команди волейболістів з Нового Роздолу та Жидачева змагались за звання кращої команди ветеранів.

Спортивне свято закінчилось символічним врученням переможцям та кращим учасникам змагань грамот і медалей.

До списку новин