загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

105 - річчя з дня народження відзначає найстаріша жителька Смілянщини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

8 жовтня, своє 105 - річчя з дня народження відзначала найстаріша жителька Смілянщини Параска Ільківна Сивак, яка живе по вулиці Федорова.

Довгожительку привітали представники влади, які вручили їй квіти і подарунки. Також, на ім’я Параски Сивак надійшло привітання і від Президента України Віктора Януковича.

…У житті цієї мудрої, трудолюбивої сільської жінки вмістилася б ціла епоха ХХ століття і частинка нинішнього: пам’ятає вона царя - батюшку, пережила громадянську і Велику Вітчизняну війну, голодомори, кілька соціально - економічних формацій.

Ще юнкою шукала можливість заробити на шматок хліба і якусь одежину, адже народилася в бідняцькій селянській сім’ї. Все життя Параска Ільківна пропрацювала у колгоспі села Ковалиха. Дівчиною вийшла заміж за місцевого Петра, який мав трьох неповнолітніх діток. Зігріла усіх їх материнською любов’ю, а потім і сама народила сина.

Трудового стажу у неї вистачить сповна на двох. Та й у домашньому господарстві встигала давати лад. Навіть у вісімдесят з гаком років ще обробляла город.

Зараз Параска Ільківна проживає біля внука Анатолія. Усім забезпечена, було б тільки здоров’я. Родина частенько прислуховується до її мудрих порад. Головне, як каже довгожителька Сивак, треба жити по совісті, любити свою рідну землю і людей, постійно рухатись і не боятися праці.

У її роду довгожителів взагалі не було. Тому саме в працелюбності і у відсутності шкідливих звичок й полягає секрет довголіття П.І. Сивак. Скільки й пам’ятають стареньку у Ковалисі, а в останні роки - в Смілі, баба Параска завжди щось робила.

Андрій Глущенко

До списку новин