загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кабмін ухвалив поетапну відмову від фосфатів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уряд затвердив проект закону про поетапну відмову від застосування фосфатів. Про це поінформував міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков.

"На сьогоднішньому засіданні уряд схвалив відповідний законопроект",- повідомив він журналістам у столиці.

Відповідно до законопроекту, планується ввести впродовж семи років заборону на виробництво, імпорт і реалізацію на території України синтетичних миючих засобів і товарів побутової хімії, в яких є фосфати.

Зазначимо, що раніше, відкриваючи чергове засідання уряду, його очільник Микола Азаров, затвердив цей законопроект. Відтак наша країна піде тим самим шляхом, що й Сполучені Штати, Німеччина, Канада, Італія, Австрія, Голландія, Норвегія, які скасували використання побутових миючих засобів із фосфатами.

"Фосфати - один з головних джерел забруднення поверхневих вод. Зокрема й ті, які є джерелом питної води. Зрозуміло, наскільки негативно це впливає на здоров'я людини" ,- наголосив Азаров.

Крім того, прем'єр-міністр нагадав, що ЄС відповідними директивами встановив етапи відмови від фосфатів до першого січня 2017 року. Також Азаров додав, що і в проекті техрегламенту Митного союзу заплановано цілковите виключення фосфатів зі складу штучних миючих засобів до 2020 року.

До списку новин