загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ви песиміст? Це все через гени…

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дослідники з Канади виявили, що деякі люди генетично схильні до похмурого погляду на життя.

Це стосується людей, які є носіями зміненого гена ADRA2b. Учені з університету Британської Колумбії (Канада) з’ясували, що варіант цього гену впливає на сприйняття людиною світу, “забарвлюючи” його в похмурі тони. Він змушує сприймати події, особливо негативні, більш яскраво.

“Це перше дослідження, яке показує, що ця генетична варіація може значно впливати на те, яким бачать світ люди і як вони його сприймають”, - розповіла автор дослідження професор Ребекка Тодд.

Попередні дослідження показали, що варіант гена ADRA2b відіграє важливу роль у виробленні гормону й нейромедіатора норадреналіну (цей гормон бере участь у реалізації реакцій типу “бий або біжи”), а також впливає на емоційну пам’ять.

У ході нового дослідження 200 учасникам показали у швидкій послідовності позитивні, негативні й нейтральні слова. З’ясувалося, що люди з варіантом гена ADRA2b були більше схильні реагувати на негативні слова, повідомляє Nature World News.

За словами Ребекки Тод, зазвичай такі люди частіше звертають увагу на сердиті обличчя в юрбі, а якщо потрапляють на природу, то замість того, щоб насолоджуватися її красою, більше акцентуються на потенційних небезпеках, вишукуючи, наприклад, слизькі місця або камені, які можуть впасти.

До списку новин