загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Медики пропонують відмовитися від ртутних термометрів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Всесвітня організація охорони здоровя (ВООЗ) вважає, що ртутні термометри входять до числа шкідливих медичних приладів і їх треба повністю вилучити з побуту в усьому світі.

Нині глобальне використання ртуті регулює єдина міжнародна угода – Мінаматська конвенція, яку було прийнято в Кумамото (Японія). У рамках конвенції ВООЗ і організація «Охорона здоров’я без шкоди» запустили кампанію з виключення токсичної речовини з усіх вимірювальних приладів у сфері медицини. Замінити їх пропонують безпечнішими безртутними приладами.

Ще однією метою міжнародної угоди є зменшення кількості викидів отрутних пар ртуті у довкілля. Якщо країна робитиме все можливе для цього, їй нададуть фінансову допомогу для розвитку технологій у різних галузях.

У планах ВООЗ до 2018 року - заборона на використання ртуті у виробництві оцтових альдегідів. До 2030 року планують підписати заборону для всіх країн на застосування ртуті в різних вимірювальних медичних приладах. Адже відомо, що ртуть - це дуже токсична речовина, навіть мала її кількість може становити загрозу. Ртуть впливає на нервову, травну та імунну системи, на легені, нирки, шкіру й очі. Ртуть містять такі продукти, як риба, молюски.

До списку новин