загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені назвали спеції, які вбивають ракові клітини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Селера, артишоки і трави, особливо мексиканський орегано містять апігенін і лютеолін - флавоноїди, які вбивають ракові клітини підшлункової залози людини.

Про це свідчать дані дослідження вчених з університету Іллінойса, які цитує Science Daily.

Так, на думку вчених, апігенін викликає загибель ракових клітин у агресивній формі раку підшлункової залози. За словами професорки університету Ельвіри Де Мейя, дослідники отримали кращий результат, коли вони попередньо обробили ракові клітини апігеніном, а потім застосували хіміотерапевтичний препарат гемцитабін.

Препарати хіміотерапії, з одного боку, вбивають ракові клітини за рахунок своєї проокислювальної активності. Але флавоноїди, з іншого боку, борються з процесом окислення. Тому вводити ліки і флавоноїди (антиоксиданти) одночасно не має сенсу.

За словами докторантки лабораторії Джоді Джонсон, фокус у тому, щоб викорисовувати флавоноїді у якості попереднього лікування. Одночасне застосування хіміотерапевтичних препаратів, не є ефективним. "Навіть якщо тема, як і раніше, є доволі спірною, наше дослідження показало, що прийом антиоксидантних добавок в день застосування хіміотерапії, може звести нанівець ефект цих препаратів", - каже вона.

Апігенін зупиняв ензим глікогенсінтазакіназу-3β. Це призводило до зниження вироблення генів, що гальмують процес клітинної смерті в раку. Також в ракових клітинах активувалися прозапальні з'єднання цитокіни, і підвищувалася концентрація в клітинах підшлункової інтерлейкіну-17 (утворюється імунними Т-клітинами). Якщо ракові клітини не обробляли флавоноїдами, то гинули 8,4% з них. А після обробки - 43,8%. І це без препарату хіміотерапії.

До списку новин