загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Піклуйтеся про ваш хребет з допомогою вірно підібраного матраца

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пошук зручного для спини матраца: 6 порад

Тип матраца, на якому ви спите, відіграє ключову роль у здоров'ї вашого хребта. Але один варіант не підійде всім, коли йдеться про матрац. Вага вашого тіла, обриси і особисті прерогативи визначають, чи внутрішня пружина чи поролон будуть найбільш комфортними, альтернативами для вас, як стверджує фізіотерапевт Марлін Кальдвел з Клівлендського центру здоров'я хребта.

Ознакою того, що вам потрібен новий матрац, є наступне:

* Біль вранці або ригідність

* Неспокійний сон

* Спите краще, коли ви знаходитесь далеко від дому

* Помітні провисання або грудки на матраці

Тут ви знайдете 6 порад для вибору правильного матрацу:

Проведіть як мінімум 15 хвилин на матраці, який ви хочете придбати. Ляжте на спину, обидві сторони і живіт, щоб переконатися, що матрац підходить саме для вас. Це буде дуже мудрою інвестицією часу, і ваша спина віддячить вам за це!

Зважте всі переваги поролонового та пружинного матраців. Пружинні матраци підтримують тіло з допомогою пружин, які протистоять вазі, розміщеній на них, при цьому створюючи так звані точки тиску на потилицю, куприк, лопатки і п'яти. Матраци на поролоні огортають все тіло, але можуть ускладнити вставання з ліжка та повертання. Сон на жорсткій поверхні, порівняно з м'якою поверхнею, має вплив на позицію вашого таза і нижньої частини хребта.

Прийміть до уваги тип вашої статури. Якщо ваші стегна ширші, ніж поясниця, м'який матрац пристосується до розмірів вашого таза і дозволить вашому хребтові розслабитися. Якщо ваші стегна і талія відносно однакові, то більш жорстка поверхня забезпечить кращу підтримку. Пружинний матрац може створювати точки тиску на потилицю, лопатки, куприк, п'яти і не набуває форми кривизни вашого хребта в області шиї або поясниці.

Переконайтесь, чи в матраці є достатньо спіралей. Якщо ви оберете матрац на пружинах, то більше спіралей означає кращу підтримку і стійкість. Чим товстіша спіраль, тим твердіший матрац, а найкраща підтримка забезпечується великими пружинами. Магічного числа спіралей не існує, але ігноруйте матраци, котрі мають лише кілька. Матрац швидко стане грудкуватим.

Придбайте хорошу основу. Пружини у рамці, порівняно з простими, надають матрацу м'якості і значно продовжують загальний період користування матрацом, поглинаючи вечірній знос. Цей вид пружин також допомагає підтримувати форму матраца. Звіт споживачів свідчить, що новий матрац витримує 10 років на подібного роду пружинах, але всього три-чотири роки на звичайних.

Не витрачайте гроші на дорогі обтяжки. Прошарки тканини забезпечують ізоляцію та демпфування між вашим тілом та пружинами матраца. Шерстяна або шовкова підкладка на поролоновому або бавовняному матраці відчувається розкішно, але ці шари легко розтягуються і можуть зробити ваш матрац ніби прогнутим ще задовго до того, як його пружини вийдуть з ладу. Поролонові наматрасники - недорогі альтернативи, які можна легко поміняти, коли поролон зноситься.

І пам'ятайте - якщо хочете довго насолоджуватися гарним матрацом, тримайте його в оптимальних умовах і замініть, коли виникне потреба.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин