загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Британські вчені: сни розповідають про хвороби людини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сни є невід'ємною частиною людини. Деякі люди мають сонник, де описується трактування сновидінь. Учені вважають, що правильна розшифровка інформації зі сну може дати велику кількість інформації про наявність певних захворювань. Такі висновки зробили вчені університету Лафборо у Британії.

Британські вчені склали специфічний медичний сонник, у якому описується зв'язок між певними сновидіннями й захворюваннями. Виявляється, що часті кошмари можуть бути причиною мігреней, патології серцево-судинної системи, прийому лікарських препаратів групи бета-адреноблокаторів. У цілому кошмари, вважають учені, пов'язані з порушенням або погіршенням кровотоку в головному мозку під час сну. Саме це викликає моторошні сновидіння.

Швидкі сновидіння, які людина бачить один за одним, можуть бути наслідком занадто високої або низької температури в кімнаті. Крім того, на частоту сновидінь може впливати прийом антидепресантів або наявність хронічних болів, наприклад, у суглобах або попереку.

Сни, у яких людина біжить від когось, або її намагаються вбити, характери для хвороби Паркінсона, Альцгеймера. Такі сновидіння можуть бути першим сигналом розвитку цієї патології нервової системи. Учені відзначають, що такі сни можуть бути нормою, коли людина перевтомилась або пережила напередодні вкрай сильне емоційне переживання.

Яскраві сни звичайно сняться після прийому алкоголю, при гострих інфекційних хворобах та інших токсичних впливах на головний мозок. Еротичні сни, відзначають учені, звичайно не пов'язані із сексуальними бажаннями людини. Такі сновидіння приходять найчастіше людям похилого віку й визначаються вони підвищеної креативністю мозку.

До списку новин