загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Неофіційна найстаріша жителька Землі живе в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Найбільше довгожителів живе на Західній Україні.

Українка - найстарша жителька Землі, але про це не знають у Книзі рекордів Гіннеса. Катерина Козак на рік старша за 115-річну японку Місао Окаву, за життям якої стежить увесь світ.

Наші земляки з роками лише поповнюють списки довгожителів, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 116 років Катерина Козак йде по життю із прізвиськом "наше Сонечко". Життя змусило її ні на що не нарікати і крутитися. Жінка ніколи не була в лікарні і не приймала жодної пігулки. Вона так і не вийшла заміж і не народила дітей. Уперше медики оглянули бабцю торік, бо вона впала.

116 років було рекордсмену книги Гіннеса, але цей японець цьогоріч помер. Нині найстаршою жителькою планети у світі визнано його землячку Місао Окава, яка на рік і два місяці молодша за нашу бабу Катю. Професор-геронтолог зізнається: невивчені українці при здоровому глузді й добрій пам'яті підкорюють межі людського віку.

Найстаршому українцю — 113 років. Секретом його довголіття називали лагідну вдачу і вірність одній жінці. Грегор Нестор зі Львівщини і у 115 співав та чистив картоплю. Сторічна Емма Михайлівна - і досі живчик.

Генетична спадковість дає лише 15% ресурсу прожити довго. Її легко зіпсувати способом життя і мислення, вважають геронтологи. Поки українські вчені відстежили лише місця, де можна це зробити. Окрім Києва, найбільше довгожителів серед тих, хто живе в Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Львівській областях. Тривалість життя там найвища.

Найменше віку виділяє доля тим українцям, які поселилися в Житомирській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Донецькій та Херсонській областях. Демографи кажуть, чоловіки самі винні, що живуть мало, бо споживають багато алкоголю і масної їжі, а довгих років життя додає все високе - духовні цінності та гори. Феномен тих, хто давно обрав собі місце на цвинтарі, але зумів пережити все і всіх, українська наука пояснює просто — це відбувається всупереч здоровому глузду. Але одна спільна риса у найстарших таки є: вони мало говорять і багато сміються.

Тетяна Коваленко

До списку новин