загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З втратою волосся можна боротися за допомогою цих 7 харчових продуктів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Подібно до інших частин вашого тіла, волосся зазнає змін, коли ви старієте. Волосяний цикл - життя, випадання та ріст  -  уповільнюється з віком, і це призводить до зменшення кількості волосся - факт, який травмує багатьох.

«Ваше волосся змінюється кожні 7 років, - пояснює експерт з відновлення жіночого волосся Лусінда Елері.  - На голові людини є 150,000 - 200,000 волосин, в середньому ми втрачаємо 100 волосин на день, 36 000 на рік. Воно відновлюється приблизно  такими ж темпами, хоча процес сповільнюється кожного триместру.

Коли вам виповнюється 15 років, на голові у вас найбільша кількість волосся, яку ви будь-коли матимете протягом всього життя. До того моменту, коли вам стукне 30, у волоссі вже відбудуться значні зміни, але жодної такої, до якої б ви поставилися серйозно. До того моменту, коли вам вже виповниться 37- 40 років, з вашим волоссям відбудуться помітні зміни. Це той момент, коли люди починають панікувати, помічаючи природній цикл старіння».

«Причини завжди однакові, - говорить д-р Міккі Барбер, президент інституту керування віком «Сенеджікс Каролінас». - Однією з причин є стрес, номер два - дефіцит заліза, третя - гормональні зміни, які могли бути зумовлені менопаузою, або станом, що передував їй».

Замість того, щоб панікувати, помітивши пасма волосся на щітці, Елері рекомендує взяти контроль над вашим тілом за допомогою здорової дієти.

«Все дійсно залежить від того, наскільки здоровим є ваше тіло. Ви почнете помічати у волосі більше блиску і пружності, якщо лікуватимете своє тіло зсередини, -  сказала Елері в інтерв'ю для «Huffington Post».  -  Якщо у вас була можливість довідатися, що ви маєте схильність до підвищеної кислотності середовища організму, споживайте харчові продукти, які зробили б його більш лужним: Свіжі овочі, свіжі салати, свіжі поживні речовини в ваших напоях і їжі. Уникайте у таких випадках кислотоутворюючих продуктів, таких як молоко і молочні продукти, хліб, картопля, оскільки вони змінюють рН показники вашого тіла».

Отже, що слід їсти, щоб  допомогти організму зміцнити волосся і запобігти його випаданню? Погляньте на список, поданий нижче.

Волоські горіхи

Горіхи чудово підходять для боротьби з випаданням волосся, стверджує Елері. Вони містять масла, які сприяють еластичності волосся та його росту. Якщо у вас не вистачає корисних жирів в організмі, волосся буде ламким. Але не перестарайтеся, радить вона, оскільки надлишок масел може зробити волосся жирним.

Шпинат

Дефіцит заліза є другою причиною випадіння волосся, і такою, що найлегше лікується, за словами доктора Міккі Барбера з інституту керування віком Сенеджікс Каролінас.

Шпинат багатий на мінеральні речовини, вітаміни, залізо, бета-каротин, солі фолієвої кислоти та вітамін С, які, за ствердженням WebMD, підтримують волосяні фолікули у здоровому стані та забезпечують циркуляцію жирів у шкірі голови.

Палтус

Продукти, багаті  магнієм, допомагають росту волосся, пояснює Елері. Нестача магнію може призвести до випадіння волосся. Палтус (та інші види морської риби) багатий на мінерали.

Морква

Морква багата на бета-каротин, який в організмі перетворюється на вітамін А. Що стосується вашого волосся, то вітамін А допомагає утворенню корисних жирів, які містяться в шкірі голови, за ствердженням WebMD.

Китайська капуста

Дерматологи, які займаються лікуванням облисіння, спостерігають за рівнем феритину, який відображає, чи наявний в людському тілі достатній рівень заліза, а також стан здоров'я вашого волосся, як пояснила експерт з відновлення жіночого волосся Лусінда Елері. Допоможіть організмові підвищити рівень феритину, вживаючи китайську капусту, яка багата на залізо.

Грецький йогурт

Багато рецептів масок для волосся містять в собі грецький йогурт. Будучи невід'ємною складова здорових дієт, грецький йогурт також може допомогти з волоссям – його нежирна версія містить вітамін В5 і вітамін D, від яких залежить стан волосся і фолікул, за словами WebMD.

Яйця

Вітамін D дуже корисний для вашого волосся, запевнює Елері. Яйце - врахуйте, що це мусить бути ціле яйце, - є гарним джерелом цього вітаміну.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин