загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ознаки та симптоми високого рівня холестерину

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Переважна більшість із нас знає, що високий рівень холестерину - це погано, але не кожен, мабуть, усвідомлює, що загалом не існує ніяких ознак високого рівня холестерину. Холестерин не те, що ми можемо відчути або почути, і він не може бути виявленим, просто дивлячись на вагу тіла або спадковість. Як не дивно, єдиний спосіб визначити, чи рівень холестерину знаходиться у здоровому діапазоні - пройти перевірку; проблеми, пов'язані з холестерином, можуть бути досить небезпечними, якщо їх залишити недіагностованими.

За словами сайту центру контролю і профілактики захворювань, наші органи потребують схожу на віск, подібну до жиру речовину під назвою холестерин. Втім, якщо її є занадто багато в крові, вона може накопичуватися на стінках судин, викликаючи хвороби серця та інсульти.

У той час, як спадковість та фактори способу життя, такі як: надмірна вага або вживання харчових продуктів з високим вмістом жирів -  можуть наражати людей на більший ризик від проблем, зумовлених холестерином, не лише вони є визначальними чинниками. Багато людей, мабуть, думають, що вони в безпеці, коли, по суті, вони не на стільки здорові, як здається. Оскільки немає реальних симптомів високого рівня холестерину, то майже неможливо сказати щось без аналізу крові.

Центр контролю і профілактики захворювань рекомендує, щоб здорові дорослі люди перевіряли рівень холестерину принаймні один раз на п'ять років. Приблизно кожний 6-ий дорослий має високий загальний рівень холестерину; люди з високим показником наражають себе на приблизно вдвічі більший ризик захворіти захворюваннями серцево-судинної системи порівняно з тими, у кого оптимальний рівень. Крім того, у Сполучених Штатах більше жінок, ніж чоловіків, мають високий рівень холестерину, і більше тридцяти відсотків жінок у віці від 55-64 років мають високі показники.

На щастя, зменшення та профілактика високого рівня холестерину не така вже й складна справа; серед рекомендованих профілактичних заходів є два найкращі: займатися фізичною активністю і зменшити кількість трансжирів і насичених жирів у добовому раціоні. Дієти, вправи і збереження здорової ваги може допомогти впевнитись, що вам у майбутньому не загрожуватимуть проблеми з холестерином.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин