загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Cхуднення після менопаузи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На питання відповідає Майкл О'Рейлі, доктор медицини, експерт зі здоров'я жінок літнього віку

Питання: Чому наш метаболізм погіршуються після менопаузи? Чому нам потрібно працювати так важко над тим, щоб схуднути на цьому життєвому етапі? Що відбувається з нашим тілом? У вас є медичні поради, щоб зарадити цьому? Дієти не мають на мене жодного ефекту.

Відповідь: Я не буду вам розповідати, що жінкам після менопаузи притаманно набирати вагу, але якщо вже на те пішло, то з віком з чоловіками трапляється теж саме. У жінок зайву вагу пов'язують з діабетом, захворюваннями жовчного міхура , ішемічною хворобою серця , високим кров'яним тиском і артритом.

Обмін речовин сповільнюється з віком, частково через зниження рівня активності та зменшення м’язової маси. Ось чому фізичне навантаження є таким важливим. Одна третина всього дорослого населення в Сполучених Штатах не займається жодною фізичною активністю. Фізичні навантаження підвищують показники обміну речовин і збільшують м'язову масу. Не так вже й багато треба, щоб почати діяти:  одне загальнонаціональне дослідження показало, що жінки, які прогулювались у бадьорому темпі протягом трьох або більше годин на тиждень, значно знижували ризик серцевого нападу.

Незбалансовані дієти ще більше погіршують обмін речовин. Проте споживання їжі багатої на клітковину, з низьким вмістом жирів з додаванням фруктів, овочів, продуктів з цільного зерна, знежирених кисломолочних продуктів, пісного м'яса і птиці не вважається дієтою і може допомогти схуднути, а також зменшити шанси появи хвороб, пов'язаних з ожирінням.

У той час як більшість жінок набирають вагу після менопаузи, ті хто перебувають на  замісній гормональній терапії (ЗГТ) повніють менше. Знову ж таки, схуднення не є резонною причиною для того, щоб застосовувати ЗГТ, але це фактор, який потрібно обговорити з лікарем. Такі препарати, як Мерідія та Ксенікал можуть допомогти не набирати зайвої ваги, але вони дорого коштують, не покриваються медичним страхуванням, мають неприємні побічні ефекти і призводять лише до мінімальною втрати ваги.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин