загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як зберегти вітаміни при приготуванні їжі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1. Зелень і овочі не можна замочувати на тривалий час - достатньо промити під струменем води.

2. Після протирання через сито або подрібнення на тертці не можна залишати продукти на повітрі або в теплі - так вони ще швидше зіпсуються, краще відразу перекласти в посуд для готування (тільки не алюмінієву або мідну, ці речовини надто активні ).

3. Кращий посуд для готування їжі - каструлі під тиском.

4. Додавання розпушувача тіста, питної соди, амонію та інших добавок сприяє знищенню вітамінів, не кажучи вже про те, що деякі смакові добавки просто шкідливі для здоров'я.

5. Додавання дріжджів збагачує їжу вітамінами групи В.

6. Вакуумне приготування консервів більшою мірою дозволяє зберегти корисні речовини (якщо порівнювати з іншими консервами). Звичайно, влітку краще їсти свіжі продукти, залишивши консерви до зими.

7. Один з найдавніших видів обробки їжі - запікання - найбільш корисний. На поверхні продукту з'являється скоринка, яка не дозволяє витікати соку, продукт залишається більш соковитим і корисним. Але якщо продукт, наприклад, м'ясо, покласти в духовку вологим, то скоринка утворюється повільніше і сік витікає.

8. Обсмажування на решітці - корисніше, особливо для людей, яким не рекомендується жирна їжа.

9. Для приготування більш корисної їжі замість обсмажування можна припускати продукти в невелику кількість молока, бульйону або вершків у закритому посуді. За приготуванням таких страв треба постійно наглядати, час від часу перевертати і поливати рідиною, що скупчилася на дні посуду. Все це робиться при помірній температурі.

10. Один з найбільш корисних способів обробки їжі - гасіння. Тут важливу роль для пом'якшення продуктів грає пар, який виникає при випаровуванні води з продуктів і води в посуді. Тому вода (бульйон) не повинна закривати шматки їжі «з головою». Втопити їжу - не найкращий спосіб її приготування.

До списку новин