загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найкращі компреси для суглобів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

При шийному радикуліті, ревматизмі, остеохондрозі, подагрі і травмах хороший ефект роблять компреси зі спиртом, який розводять водою у співвідношенні 1: 3, або з горілкою, розведеною водою в пропорції 1:1.

Компреси на великі суглоби верхніх і нижніх кінцівок

Компрес на великі суглоби рук і ніг накладається за наступною схемою.

Приготувати шматок теплої вовняної тканини такого розміру, щоб ним можна було двічі обгорнути суглоб. Розстелити матерію на табуреті чи стільці, зверху покласти компресний папір.

Змочити марлю або іншу бавовняну тканину водою або підготовленим лікарським засобом, злегка віджати і покласти на компресний папір. Акуратно обернути хворий суглоб підготовленим тришаровим компресом і залишити на належний час.

Компреси на дрібні суглоби

Такі компреси накладають шляхом бинтування. Потім на стопи потрібно надіти теплі шкарпетки, а на кисті рук - вовняні рукавички. Методом бинтування виконуються і компреси на область обличчя і голови.

Компреси для спини

Такий компрес проводиться для полегшення болю в спині і хребті, а також використовується при застоях крові. Складений у кілька разів шматок бавовняної тканини довжиною від шийного хребця до куприка кладуть на вовняну ковдру. На нього потрібно лягти спиною, загорнувши краї матерії на боки. Потім слід прикритися теплим стегнами ковдрою так, щоб повітря не потрапляло на компрес. Тримати компрес потрібно протягом 45 хвилин. При необхідності процедуру можна повторити.

До списку новин