загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Стикаючись з конфліктними ситуаціями

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вона була вашою подругою настільки довго, наскільки ви можете себе пам'ятати. Ваші стосунки, звісно ж, пройшли злети і падіння, але ви ніколи раніше не стикалися з великими проблемами у спілкуванні або у вирішенні конфліктів. Тепер, щоправда, ви розумієте, що ваша дружба знаходиться в небезпеці через протиріччя, непорозуміння або через щось гірше.

Коли гнів вирує і задіяна самооборона, то може бути важко ефективно вирішувати проблеми, і це навіть може покласти край цінній дружбі. Але перш ніж вилучати її номер з мобільного телефону, перегляньте ці поради для відновлення зіпсованих дружніх стосунків.

Обдумайте все

 

Проведіть якийсь час на самоті, у місці, де вас мінімально відволікатимуть, щоб подумати над ситуацією, що склалася. Програйте в собі інцидент або розмову, яка призвела до цього непростого конфлікту. Подумайте про свою мотивацію в ситуації, що склалася. Чи виникло непорозуміння або ситуація загалом на основі актуальної в той час проблеми, чи, можливо, були інші приховані причини, що залишаються невирішеними?

Можливо, теперішній конфлікт розкрив приховану заздрість, почуття образи або інші ще не висловлені емоції? Чи щось відбувається у вашому або її житті, якась стороння подія, що відобразилася на дружбі? У контексті вашого конфлікту з цим другом чи перевищує негатив, породжений цією проблемою, всю цінність ваших стосунків? Переконайтеся, що ви чітко усвідомлюєте проблему без злості та напруження, перш ніж приймете рішення.

Створіть план

 

Обдумайте, що ви бажаєте сказати перед наступною розмовою з вашим другом. Не допускайте, щоб розмова переросла в ще одне непорозуміння, будьте чіткі і спокійні, зосередьтеся на вирішенні проблеми.

Приготуйтеся до вибачення

 

Якщо ви окреслили для себе речі, які ви зробили не так, будьте готові попросити вибачення і взяти на себе відповідальність за свої дії. Для нас це звична практика перекладати провину якнайдалі від себе на інших людей або ситуацію. Будучи учасником дружніх стосунків, надзвичайно важливо бути готовим визнати, що ви зробили помилку.

Оберіть позитивний тон

 

Якщо прийшов час обговорити ситуацію з вашим другом, спробуйте почати розмову у позитивному ключі. Почніть з обговорення певних позитивних аспектів вашої дружби та згадування кращих часів, коли підтримка, зв'язок і повага були міцними і взаємовигідними. Потім визнайте, що будь-які дружні стосунки можна покращити і висловіть ваше занепокоєння ситуацією і поточним станом ваших відношень. Якщо атмосфера загостриться і обговорення перестане бути ефективним, запропонуйте тайм-аут або відкладіть розмову.

Знайте, коли відступити

 

Деякі стосунки набувають нездорового характеру. Якщо ваші стосунки загрузнули у невирішених питаннях або якщо діалог стане надто емоційно виснажливим, значить прийшов час припинити ці стосунки.

Так само як і у шлюбі або бізнес-партнерстві, друзі не можуть ігнорувати проблеми або залишати їх необговореними. Будьте ініціативними в управлінні вашими стосунками і майте повагу та виваженість для реалістичного і ефективного вирішення неприємних ситуацій у вашому житті.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин