загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Холестерин: речовина, яку важко зрозуміти

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Експерти-кардіологи із США стверджують, що холестерин дещо складно зрозуміти, тому що це не та ситуація, коли щось повністю шкідливе для вас, адже певний вид холестерину корисний.

Американська Асоціація Серця одобрює національну освітню програму виявлення високого рівня холестерину. Регулюючі вказівки рекомендують всьому дорослому населенню віком від 20 років пройти натщесерце аналіз на ліпопротеїни, що вимірює загальний рівень холестерину, а саме: ліпопротеїни низької щільності, або як ще їх називають “поганий холестирин”, ліпопротеїни високої щільності або "хороший холестерин" і тригліцериди – один раз кожні п'ять років.

Аналіз проводиться після 9-12-годинного утримання від їжі, рідини або таблеток.

Результати аналізів показують рівень холестерину в крові у міліграмах на квадратний дециметр крові - мг/дц3.

"Щоб визначити, як ваш рівень холестерину впливає на ризик розвитку серцевих захворювань, ваш лікар також прийме до уваги і інші фактори ризику, такі як: вік, сімейна передісторія, паління і підвищений артеріальний тиск", - стверджує Американська Асоціації Серця на своєму веб-сайті.

Результати аналізів, які засвідчують рівень холестерину нижчий ніж 200 мг/дц3 , є сприятливими, тобто являють собою меншу загрозу появи ішемічної хвороби серця. Рівень холестерину 200 мг/дц3 або вищий підвищує ризик розвитку хвороб серця. Рівень холестерину від 200 до 239 мг/дц3 є рубіжним у найвищій точці, а 240 мг/дц3 і вище - вже досить високим, а значить підвищує ризик появи ішемічної хвороби серця більше ніж удвічі, порівняно з людьми, у кого показник холестерину знаходиться нижче 200 мг/дц3.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин