загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Соціологи визначили найкомфортніший вік для чоловіків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нове дослідження, проведене у Великобританії, показало, в якому віці чоловіки найбільш задоволені своїм життям і оцінюють своє положення як безпечне.

Експерти з центру Crown Clinic опитали 1000 чоловіків. Виявилося, що лише в 54 роки вони відчувають впевненість і безпеку, передає The Telegraph. На думку дослідників, насолоджуватися життям у молодшому віці чоловікам заважає великий фінансовий тиск і пізнэ батьківство.

Згідно зі статистикою, дві третини дітей народжуються у батьків старше 30 років. Як правило, вперше чоловік стає батьком у 32 роки. Тому, саме після у 54 починається справжнє життя, що дозволяє отримувати задоволення, свідчать результати опитування. Багато ж чоловіків не вірять у те, що вийшли на рівень соціальної стабільності, поки не починають наближатися до пенсійного віку.

Примітно, що відносно молода вікова група найчастіше відчуває невпевненість через фізичні вади, грошові проблеми і самотність.

Зокрема дослідження показало, що найбільший страх для чоловіків - побоювання щодо нездатності забезпечити собі власне житло. Високі ціни на нерухомість змушують сучасних чоловіків більшу частину життя проводити в найманому житлі.

Серед головних страхів перед старістю багато чоловіків вказували облисіння, втрату роботи, сивину, подвійне підборіддя, самотність, неможливість вийти на пенсію, погане здоров'я, проблеми із зубами, необхідність носити окуляри, розлучення, імпотенція і бідність.

До списку новин