загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як завчасно виявити рак?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Крім самообстеження кожна жінка з 18 років повинна щорічно відвідувати мамолога або хірурга для обстеження молочних залоз. Жінкам у віці за 40 слід раз на рік проходити профілактичне обстеження, що включає в себе огляд у мамолога, УЗД молочних залоз і мамографію.

Останнім часом рак все частіше знаходять у молодих людей. Якщо вам дороге ваше здоров'я, то в першу чергу вам треба обстежитися у лікаря загальної практики. Обстеження включає збір анамнезу, вислуховування скарг, визначення схильності до захворювань, аналіз крові, огляд, УЗД органів малого тазу та черевної порожнини, рентгенографію органів грудної клітки. При необхідності призначають консультації з більш вузькими спеціалістами.

Діагностуючи наявні захворювання, лікар призначає відповідне лікування, а також складає графік спостережень. Найефективнішими способами ранньої діагностики раку є, звичайно ж, періодичні профілактичні огляди і лікування наявних проблем.

На які онкомаркери необхідно здавати аналізи?

Найголовніший - це СА -125. Цей пухлинний маркер застосовується для діагностики раку яєчників. Для запобігання розвитку міоми матки треба кожні півроку проходити гінекологічний огляд і робити УЗД малого тазу.

Родимки: видаляти чи не чіпати?

Коли на тілі багато родимок, рекомендується пройти дерматоскопію, щоб визначити природу шкірних утворень.

Нешкідливі родимки, що знаходяться на відкритих ділянках тіла і піддаються впливу сонця, часто приховують під собою прикордонні з раком шкіри захворювання і злоякісні утворення типу меланоми, базаліоми і карциноми.

Що стосується доброякісних захворювань, які часто травмуються або просто мають неестетичний вигляд, можна видаляти завчасно. Якщо у вас знайдуть злоякісне шкірне захворювання, негайно записуйтеся на прийом до онколога.

Що робити з родимками на голові?

Іноді на голові з'являються родимки великого розміру, які починають кровоточити при розчісуванні. Особливо це стосується людей з першим типом шкіри: біла шкіра, світлі очі, світле або руде волосся. Перед видаленням слід пройти дерматоскопію, щоб визначити природу наявної освіти. Необхідно обов'язково визначити, є це утворення пігментним чи ні, а також є воно злоякісним або доброякісним. Тільки після цього фахівець зможе сказати, який краще використовувати спосіб для лікування - кріодіструкцію, висічення або що-небудь ще.

До списку новин