загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Аспірин завдає непоправної шкоди організму людини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щоденний прийом аспірину може завдати здоров'ю більше шкоди, ніж користі, як вважають експерти з англійського Університету Уорвіка.

Вони закликають лікарів перестати рекомендувати пацієнтам подібну профілактику.

Сотні тисяч людей, які регулярно приймають аспірин, захищають себе таким чином від ризику хвороб серця та інсультів. Безліч наукових досліджень довели, що прийом аспірину дозволяє знизити загрозу серцево-судинних хвороб на 10%.

Деякі дослідження йдуть ще далі і стверджують, що аспірин захищає людину від раку прямої кишки.

Однак регулярний прийом аспірину в деяких випадках призводить і до негативних для здоров'я наслідків, на кшталт внутрішніх кровотеч, а також геморагічних інсультів, тобто тих, що викликаються збанкрутілими, а не заблокованими кровоносними судинами мозку. Експерти з Університету Уорвіка проаналізували всі наявні докази користі і шкоди прийому аспірину прийшли до висновку, що для здоров'я людини буде краще не приймати ліки.

Так, аспірин дійсно на 10-15% знижує небезпеку інсультів, інфарктів та інших хвороб серця. Але при його щоденному прийомі ризик шлунково-кишкових кровотеч виростає на цілих 37%, геморагічного інсульту на 32-38%, що збільшує смертність від усіх цих недуг на 68-117 і 8-10 людини на кожні 100 000 пацієнтів відповідно.

"Між користю та шкодою від щоденного прийому аспірину дуже тонка грань, - говорить автор дослідження професор Ейлін Кларк. - Ми повинні бути дуже обережні. Не слід виписувати аспірин всім підряд без точного розуміння тих негативних наслідків, які можуть проявитися при його щоденному використанні".

До списку новин