загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Способи захисту від втоми очей і погіршення зору під час роботи за комп’ютером

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для офтальмологів уже звичним є вживання терміну «комп’ютерний зоровий синдром». Сьогодні робота, а особливо офісна, передбачає тривале перебування перед монітором. Для того, аби вберегтися від погіршення стану здоров’я очей, людина повинна на короткі інтервали відволікатися від монітора.

Люди, діяльність яких безпосередньо передбачає роботу за комп’ютером, часто скаржаться на зниження гостроти зору, швидку втому під час читання, погіршення акомодації ока, печіння, болю під час руху очей, почервоніння тощо.

Усі ці симптоми характерні для так званого «комп’ютерного зорового синдрому», або ж астенопії. Симптоми хвороби можуть проявлятися вже через дві години роботи за комп’ютером.

Для того, щоб знизити негативний вплив комп’ютера на зір, лікарі-офтальмологи рекомендують дотримуватися певних правил.

Перш за все, варто стежити за дотриманням певної дистанції між очима та монітором (як мінімум, 50-60 см), а площина екрана повинна бути на рівні очей користувача або трохи нижче.

Окрім того, не нехтуйте можливістю на короткі інтервали відриватися від монітора. Також буде добре порухати очима вправо-вліво, покліпати частіше для їх кращого зволоження, а потім закрити очі на деякий час.

Також можна просто протягом кількох хвилин щогодини звертати зір у вікно, таким чином відволікаючись від комп’ютерного екрану.

Лікарі радять людям, які весь робочий день працюють за комп’ютером, користуватися спеціальними окулярами. Проте, обов’язково нагадують, що лінзи треба обирати ретельно, порадившись із фахівцями.

До списку новин