загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Названі продукти - вбивці молодості

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Переглянути свій раціон і виключити з нього цілий ряд продуктів треба тим, хто не бажає передчасно старіти і виглядати старше від своїх років. Як це не сумно, але до списку таких харчових продуктів увійшли улюблені та смачні страви.

Щоб молодість була довшою, слід обов'язково знати, які продукти мають властивість старити організм, і яка їжа краде нашу енергію, пише telegraf.com.ua з посиланням на іноземні ЗМІ.

1. Нестача фруктів і овочів. Збіднення раціону вітамінами-антиоксидантами загрожує раннім старінням шкіри, підвищеним ризиком розвитку раку і пошкоджень судинних стінок. Щоб такого не допустити, слід вибирати свіжі фрукти та овочі, а не ті, які місяцями зберігаються у сумнівних умовах. Крім того такі плоди частіше обробляють консервантами, які є чужорідними для організму, провокують посилене навантаження на печінку, призводять до накопичення токсинів у клітинах.

2. Зловживання смаженим. Старіння організму відбувається і при надлишковому споживанні смажених продуктів. Важкі компоненти такої їжі постійно навантажують травний тракт, зменшують кількість ендогенної енергії.

3. Дефіцит вітамінів групи В. Використання білого рафінованого хліба замість цільнозернових сортів може значно прискорити втрату молодості та оптимізму. Вся справа у відсутності в білому пухнастому хлібі і булках вітамінів групи В і клітковини. Через постійний дефіцит вітамінів групи В страждає нервова система, гірше працює мозок, сповільнюється метаболізм. Зовні це може виявлятися млявістю шкіри, її зайвим лущенням, підвищеним подразненням, раннім посивінням волосся та його випаданням, постійною астенією і відсутністю позитивних думок. Цільнозерновий хліб можна з впевненістю назвати продуктом молодості, адже він ще і забезпечує клітини міддю. Завдяки цьому суглоби залишаються рухливими, а м'язові тканини не втрачають еластичності.

4. Вживання тваринних жирів. Тваринні жири у великій кількості засмічують судини, навантажують печінку і підшлункову залозу. Це може загрожувати прискоренням розвитку атеросклерозних змін у судинах, прискоренням накопичення зайвих жирових відкладень, які лише додають до біологічного віку додаткові роки. Замість них необхідно надавати перевагу цінним рослинним оліям. Вони допоможуть тримати рівень гормонів і сприятимуть збереженню цілісності та еластичності клітинних мембран.

Окрім того, рослинна олія здатна стимулювати процеси очищення організму, покращувати стан органів і тканин. Масла покращують засвоюваність жиророзчинних вітамінів, без яких високий рівень метаболізму і квітучий зовнішній вигляд неможливий.

5. Алкоголь. Старить організм і алкоголь. Причому він впливає як на фізичне, так і на моральне здоров'я. Людина після підвищених доз алкоголю стає пригнобленою, перестає прагнути кращого, менше стежить за власною зовнішністю. Алкоголь призводить до дефіциту життєво важливих вітамінів, які, замість того щоб йти на потреби клітин, використовуються для знезараження побічних продуктів розкладання етанолу. Тим, хто хоче зберегти молодість, можна вживати лише червоне вино. Воно забезпечує організм поліфенолами, які незамінні для здоров'я судин.

6. Нестача в організмі омега-3. А ось червона риба необхідна кожному. Вона допомагає підтримувати судинні стінки еластичними і здоровими. Омега-3-кислоти з жирних сортів риб дають змогу уникнути серцево-судинних патологій, покращують стан шкіри, активізують роботу мозку.

До списку новин