загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Гарні манери – запорука здоров’я

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Гарні манери роблять нас людьми суспільства. На думку вчених, хороші манери - це не тільки відмінність людини від тварин, а й можливість зберегти своє здоров'я від різних захворювань.

Спілкування між людьми спочатку несе в собі небезпеку заразитися інфекцією або бактеріями. При кожному видиху викидається мільйон бактерій і вірусів, при кожному рукостисканні передається мільйон інфекцій. А ще тісніші контакти небезпечні більш серйозними захворюваннями, наприклад, гепатитом, СНІДом і т.д. Але, захистити себе можна завдяки манерам, які стримують цей потік бактерій. Манери змушують нас стояти віддалік від людини, мити руки, не давати гостям брудні рушники, не їсти чужою виделкою, не доїдати за кимось, прикривати рот при кашлянні і т.п.

Багато фахівців з центру здорової сім'ї згодні з тим, що така поведінка - це традиційний спосіб спілкування, який захищає здоров'я людини. Люди освоїли правила поведінки в суспільстві одночасно з застосування вогню і знаряддя.

Вчені-біологи з Університету Колорадо поспішають запевнити, що рукостискання, насправді, не так небезпечні, як про них думають. Насправді, на долонях міститься в 3 рази менше бактерій та інфекцій, ніж на слизовій. Крім того, найнебезпечнішими місцями є перемички між пальцями і простір над кутикулами, які під час рукостискання не контактують.

Володимир Романюк

До списку новин