загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Які хвороби чекають на офісних працівників?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Десять років тому в медицині з'явився термін «синдром хворих будівель» . Так лікарі пояснювали зростання числа захворювань серед офісних співробітників. Згодом вчені спростували свою теорію, але дослідження в цій області допомогли їм виявити справжню природу недуг.

Геморой

З варикозним розширенням вен прямої кишки стикається близько 15 % дорослого населення, причому в основному чоловіки у віці від 30 до 50 років. Найчастіші причини захворювання - це зайва вага і сидяча робота, що характерно для офісних співробітників. Супроводжують геморой болісні симптоми: відчуття дискомфорту і тяжкості в області заднього проходу, неприємний свербіж, болі, кровотеча, а часом і нетримання стільця. При ранній діагностиці хвороби допомагає лікарська терапія, але якщо вузли ростуть, доводиться оперувати.

● Остеохондроз

Остеохондроз вразив понад 80 % населення старше 25 років. Його небезпека в тому, що він неухильно руйнує суглоби хребта, викликаючи дискомфорт і хворобливі відчуття в спині. Запущений остеохондроз призводить до кіфозу (викривлення верхнього відділу хребта), грижі дисків, утворення остеофітів (гострих наростів) і нерідко - до інвалідності.

● Синдром хронічної втоми

«Хвороба мегаполісів » - це результат високого перевтоми, напруженого емоційного фону, стресів та інших факторів. Розпізнати хворобу не так просто, для цього повинні збігатися кілька ознак, наприклад, зниження працездатності, а разом з тим м'язові і головні болі, поганий сон, дратівливість. У людей з фоновими захворюваннями судин (передусім - з артеріальною гіпертонією ), погіршують кровопостачання головного мозку, синдром хронічної втоми виникає частіше і протікає важче.

● Синдром зап'ястного каналу ( тунельний синдром)

Так називають ураження нервів рук в області зап'ястя. Воно може трапитися у людей різного віку, але найчастіше переслідує тих, кому за 30. У офісних працівників тунельний синдром викликає постійна робота з клавіатурою, коли кисть розігнути на 20 ° і більше по відношенню до передпліччя.

● Синдром сухого ока (ССД)

Основною причиною захворювання є постійне перенапруження очей, звідси підвищена «любов» недуги до офісних співробітників, які 40-70 % свого часу проводять біля комп'ютерів. До додаткових факторів розвитку хвороби відносяться куріння, носіння контактних лінз, сухе повітря в приміщенні.

До списку новин