загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сексуальні стосунки в літньому віці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Медицина стверджує, що в інтимних відносинах між жінкою та чоловіком немає місця такому поняттю, як терміни придатності. З роками фізичні особливості змінюються, але сексуальні відносини в літньому віці мають право на існування. Що можуть сказати на цю тему сексологи?

У першу чергу, в будь-якому віці сексуальні відносини супроводжуються позитивним впливом на психологічне та фізичне здоров'я особистості.

У літніх людей також є бажання жити повноцінними особистими відносинами. Певні особливості інтимних відносин в літньому віці їм варто знати.

Деякі ступінчасті зміни сексуальності з віком можуть не дуже добре впливати на сексуальні відносини. Чоловікам потрібно більше часу для досягнення піка, еякуляції, і також рідше і важче може виникати ерекція. Жінки теж схильні до змін - у них може знижуватися еластичність піхви і відчуватися сухість. Цей період супроводжується зниженням частоти статевих відносин. Не варто лякатися, тому що з віком це абсолютно нормально. Варто адаптуватися до цих змін і вчитися приймати свого партнера і себе такими, якими ви є.

Найкраще, що ви можете зробити в такій ситуації - це любити один одного, виявляти довіру і повагу. Надайте емоційну підтримку своєму партнеру, заспокойте один одного у випадку, коли у вас щось не виходить так, як раніше, в сексуальному житті. Не варто забувати, що ускладнити сексуальні проблеми ще більше можуть емоційну напругу і нервозність. І не приховуйте свої почуття від партнера. Говоріть про проблеми, які виникли, делікатно і в поважній формі. Не дозволяйте у себе і свого партнера виникати почуття провини.

Пам'ятайте, що заняття сексом з пенетрацією - тільки один з видів технік, призначених для отримання сексуального задоволення. Існує безліч інших способів. Шукайте і відкривайте інші, нові для вас, способи одержання задоволення. Будь-який вік підходить для того, щоб позбавлятися від монотонності і рутини в сексуальному житті. Ви можете пробувати нові техніки, нові пози. Обов'язковий важливий принцип в інтимній сфері - це має подобатися обом і будь-які нововведення повинні впроваджуватися з обопільної згоди.

Серед усього іншого, поцілунки, слова любові і ласки в будь-якому віці, особливо в зрілому, завжди будуть складати основу інтимних відносин. У багатьох людей такі прості, здавалося б, речі, як слова любові і ніжності, виголошені під час сексуальних ігор, викликають збудження і задоволення.

Говоріть вільно і без страху про те, що ви хочете в певний момент. Коли ви показуєте своєму партнерові свої почуття, відчуття і думки, то це благотворно впливає на сексуальні відносини і допомагає відчути більшу насолоду. Однак, у всьому потрібно дотримуватися золотої середини, не варто занадто акцентувати на цьому увагу і супроводжувати коментарями кожен рух партнера, залиште місця для імпровізації. У цьому випадку це буде доставляти йому лише задоволення.

Через те, що потім буде важче повернутися на колишній рівень сексуальної активності, не варто припиняти інтимних відносин на довгий термін. Хороша новина в тому, що в організмах літніх чоловіків та жінок ще довгі роки виділяється гормон тестостерон, які несе відповідальність за сексуальний потяг.

Сексуальний потяг у похилому віці знижується не набагато. І це норма. Але не варто забувати, що зниження сексуальної активності також може бути спровоковано захворюваннями нервової системи, гормональними порушеннями, загальною слабкістю, різними фармацевтичними препаратами для лікування гіпертонічних захворювань та ін, і депресією. Для вас буде краще, якщо ви проконсультуєтеся у фахівця сексолога або у сімейного лікаря.

Тема сексуальності у людей середнього і літнього віку в останній десяток років швидко розвивається, цю проблему визнали важливою і з цього були проведені деякі дослідження сексуального потягу серед людей, які переступили бар'єр 50-ти років. Опитували як чоловіків, так і жінок цього віку. В результаті досліджень з'ясувалися цікаві моменти, як у ступені одержуваного сексуального задоволення, так і залежності задоволення від певних технік у людей після 50.

Приміром, з'ясувалося, що ті, кому вдалося досягти "дуже хорошою" чи " відмінною "ступеня комунікації зі своїми супутниками життя до 50 років, в більшості виявилися щасливими парами.

Проте пари з високим фінансовим доходом виявилися не більше щасливі щодо сексуального потягу, ніж подружні пари, які мають низький дохід.

Також в ході досліджень прояснилося, що більшість чоловіків і жінок у 50 і старше, упевнених, що їхній шлюб був дійсно щасливим, отримували задоволення від сексуального життя зі своїми парами. Так само були важливі фактори такі, як частота сексу з чоловіком або дружиною, ступінь комфортності обговоренні сексуальної теми і на скільки подружжя отримують від цього задоволення.

За результатами опитування з'ясувалося, що сексуальне життя є важливим аспектом у шлюбі - так заявило переважна більшість щасливих і нещасливих чоловіків і дружин. При цьому, великий відсоток заміжніх жінок, які не вважали свій шлюб щасливим, ігнорували факт, що сексуальне прояв - важлива область подружнього життя. Це виявилося найбільш важливим аспектом у нещасливій життя дружин у шлюбі майже у всіх дослідженнях.

Не дивлячись на те, що подружня вірність переважала серед опитуваних чоловіків і дружин, все ж 23% чоловіків і 8% жінок зізналися про одну або більше "зустрічі" поза сім'єю після 50 років. Такі дані мають відношення до тих, хто не руйнував сім'ю через роман на стороні. Інша статистика показує, що 80% чоловіків і 60% жінок протягом подружнього життя змінюють свого супутника життя хоча б один раз. За даними досліджень, який останнім часом проводилися в Англії, у половини опитуваних жінок хоча б раз був адюльтер. І це притому, що англійки вважаються "холодними".

Як показують дослідження, на частоту сексуальних відносин в літньому віці, активність і сексуальне задоволення можуть надавати не дуже сприятливий вплив проблеми зі здоров'ям. Однак і чоловіки і жінки продовжували свої сексуальні відносини і отримували задоволення від сексу, не дивлячись на те, що через перенесеної хвороби деякі перешкоди здавалися нездоланними. Це було в тому випадку, коли партнери проявляли активність у сексі і до хвороби.

До списку новин