загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Допоможіть дітям пережити ваше розлучення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Що робить ваше розлучення ще більш напруженим і осоружним, ніж воно вже є? Діти! Дуже важливо розуміти, що ці маленькі, безпомічні фізичні особи є фактично активними учасниками розлучення. Пам'ятаючи про це, погляньте на подані нижче поради, які допоможуть батькам, які розлучаються, зосередитися на добробуті своїх дітей під час цього складного процесу.

1. Тримайте їх у курсі справ

Діти - чутливі істоти. Хоча і немає потреби посвячувати їх у кожну деталь, цілковите віддалення дітей від вашого розлучення може викликати відчуття самотності і сум'яття. Через брак пояснень вони часто звинувачують себе за розлучення.

Підтримуйте атмосферу відкритого, чесного спілкування. Приділіть достатньо часу для того, щоб чітко сформулювати причини розлучення і заохочуйте дітей задавати вам питання. Якщо не вдається дистанціюватися від почуття образи чи злості до вашої другої половини під час таких розмов, то нехай подруга, педагог, духовний наставник або терапевт поговорять з дитиною замість вас.

2. Будьте прикладом для наслідування

Рольові моделі, а особливо батьки, відіграють значну роль в формуванні дитячої самооцінки і в розвитку характеру. Пам'ятайте, що ваші діти спостерігають за вами і за тим, як ви справляєтесь з труднощами. Це надзвичайно важливо, щоб розпізнавати і справлятися з такими емоціями, як гнів і горе, але робити це слід, коли ви наодинці, або в колі друзів, родини чи, за необхідності, з терапевтом.

Маючи справу з розлученням, відстороніться від цих потужних почуттів. Якщо ви з легкістю і спокійно справляєтесь з проблемами, то це надсилатиме позитивний знак вашим дітям і дасть їм цінні життєві уроки щодо несення відповідальності за свої вчинки навіть у складні часи.

3. Позбудьтеся свого цинізму

Втрата віри у стосунки, у партнерство після розлучення - звичний факт, але буде несправедливо, якщо ви передаватимете своє розчарування молодшим членам сім'ї. Діти повинні мати певне розуміння причин того, чому ваші відносини не склалися, для того, щоб вони розглядали факт розлучення у контексті конкретної ситуації. Впевніться, що ваш діалог та вчинки не проектують дискредитуюче уявлення про відносини на ваших дітей.

4. Давайте їм роботу

Хоча дітей не потрібно вносити до складу вашої юридичної команди, дуже важливо дати їм можливість бути задіяними під час переїздів, які відбуваються після розлучення. Якщо розлучення означає переїзд або зміну стилю життя, зробіть дітей частиною пов'язаних з цим завдань: зобов'яжіть дитину вирізати купони на знижки, щоб зменшити витрати на продукти, візьміть їх з собою, коли оглядатимете потенційні місця для переїзду.

5. Зверніть увагу

Велика кількість емоційних і ділових проблем, пов'язаних з розлученням, можуть легко спантеличити. Ці важкі часи змін є каталізаторами негативної і навіть шкідливої поведінки у дітей, у тому числі депресії, насильства, вживання наркотиків або алкоголя. Знову ж таки, спілкування є дуже важливим, і радикальні зміни в поведінці повинні бути вирішені. При необхідності порадьтеся з професійним консультантом або психіатром.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин