загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як схуднути після 40?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчені з Австралії встановили, що жінкам після 40 років схуднути за допомогою дієт майже неможливо. Це є причиною гормональних змін, які відбуваються в жіночому організмі з настанням менопаузи.

Протягом 6 років вчені проводили дослідження, в якому взяли участь 7000 жінок від 48 до 56 років. У всіх цих жінок вже настала менопауза. Вчені встановили, що вони в середньому набирали на рік по 2 кілограми. Потім їх розділили на дві групи, одна з яких повинна була дотримуватися дієти.

Результати дослідження показали, що дієта не допомогла жінкам схуднути. І ті, хто харчувався у звичайному режимі, і ті, хто дотримувався дієти, набрали в середньому по 2 кілограми за рік.

Відсутність схуднення фахівці пояснюють тим, що в організмі жінок після клімаксу відбуваються гормональні зміни, які перешкоджають схудненню.

Але, як же все-таки схуднути і зберегти нормальну вагу після менопаузи? Фахівці кажуть, що в цей період дієта все ж буде корисніша, аніж вживання в їжу всього підряд. Крім того, тримати тіло в тонусі допоможуть фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі, плавання, танці, а також програма очищення організму, яка проводиться в медичному центрі.

Самостійно очистити організм від токсинів і шлаків можна, якщо вживати свіжі овочі та фрукти, що містять клітковину, яка сприяє природному очищенню. Крім того, потрібно пам'ятати, що наш організм постійно потребує чистої воді. А ще краще вживати воду з мінеральними добавками - воду Xooma, яка заповнить баланс корисних речовин в організмі жінки, який у цей період потребує ще більшої турботи.

Володимир Романюк

До списку новин