загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 кроків від інфаркту

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дана покрокова інструкція допоможе знизити ризик передчасної смерті від таких серцево-судинних катастроф, як інфаркт та інсульт.

Бажано виконувати всі дії в комплексі і не пропускати жоден крок.

Крок № 1 : самоконтроль артеріального тиску

Сьогодні цільовим тиском для тих, хто не страждає цукровим діабетом та метаболічним синдромом, 130 / 85, до цих цифр треба прагнути, тобто регулярно приймати анти гіпертензивні засоби і так само регулярно вимірювати тиск. Це, звичайно, якщо ви хочете зберегти те, що залишилося від здоров'я. Для тих, хто страждає важкими обмінними захворюваннями вимоги ще суворіше - 120/ 80 і нижче. І пам'ятайте, ніхто не буде замість вас проявляти турботу про ваше здоров'я, отже, придбайте тонометр, а ми рухаємося далі.

Крок № 2 : корекція харчування

Всі ті готові страви, якими торгують в продовольчих магазинах, відносяться до категорії джанк фуд, тобто сміттєва їжа. Харчуючись ковбасою, сосками, булками, чіпсами і запиваючи все це солодкої газованою водою, ви не просто крокуєте до інфарктів і інсультів, а мчіться до хвороб на швидкісному лайнері. Здоровий раціон харчування повинен бути насичений натуральними продуктами, тобто тими, які створені самою природою, а не руками людини. Цільно- зерновий хліб і неочищені крупи, м'ясо і риба, овочі та фрукти, зелень і бобові, горіхи і насіння - ці продукти містять корисні жири, білки, рослинну клітковину, вітаміни, мікроелементи, які необхідні для здоров'я серцево судинної системи та нормального обміну речовин.

Крок № 3 : контроль рівня цукру

Є наукові докази того, що серцево судинна система пацієнтів, хворих на діабет, старше календарного віку на півтора десятка років. Високий рівень глюкози в крові викликає не тільки свербіж шкіри і рясне сечовиділення, а й завдає серйозної шкоди дрібних кровоносних судинах, стрімко збільшуючи можливість катастроф.

Крок № 4 : відмова від сигарет

Нікотин сьогодні займає одне з лідируючих місць в якості причин, що призводять до інфарктів, інсультів і раку. Куріння в кілька разів посилює той шкоду, яка несе здоров'ю підвищений рівень глюкози, високий артеріальний тиск або порушений ліпідний спектр крові. Курці набувають атеросклеротичні зміни в судинах набагато раніше своїх некурящих ровесників, і набагато частіше гинуть від серцево судинних катастроф.

Крок № 5 : нормалізація ваги

Ожиріння занадто часто йде рука об руку з цукровим діабетом, артеріальною гіпертензією, атеросклерозом, щоб на надмірну вагу можна було просто закривати очі. Лікарі переконані в тому, що огрядність - це не тільки косметичний дефект, а й серйозні проблеми, в тому числі і високий ризик передчасної смерті від інфаркту або інсульту.

До списку новин