загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Вінниччині чотири пенсіонери відзначили 100-літній ювілей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У листопаді поточного року чотири пенсіонери Вінниччини відзначили свій 100-літній ювілей, а саме: Клавдія Сітова, Анастасія Луценко, Фросина Сідорчук та Адольф Шанявський. Обласний Пенсійний фонд привітав ювілярів листівками, квітами і теплими словами.

Очільник головного управління Микола Черненко зазначив, що це вже стало доброю традицією вітати пенсіонерів з поважними датами. Він наголосив, що організаційний відділ старається не оминути увагою не лише 100-літніх осіб, а й 105-ти, 110-річних жителів регіону.

Слід зауважити, що, станом на сьогодні, на обліку Пенсійного фонду перебуває 70 громадян такої вікової категорії: пенсіонерів-військовослужбовців – 5 осіб, довгожителів чоловіків – 11, а довгожительок жінок – 59.

До списку новин