загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені побачили зв'язок між вірою у прикмети і довголіттям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Наукові співробітники Лондонського університету провели дослідження, яке доводить, що віра у прикмети впливає на тривалість людського життя.

Протягом 4-х років фахівці спостерігали за тисячами добровольців, щоб систематизувати їхні переконання. З'ясувалося, що в переважній більшості люди, які дожили до похилого віку, були забобонні, а крім того вірили у прикмети.

Як інформує GlobalScience, експерти пояснюють взаємозв'язок між марновірством і тривалістю життя присутністю у довгожителів рис особистості, таких як вдумливість і обережність.

При цьому довіра до прикмет у міру довголіття лише збільшувалася. Якщо після 80 років марновірство притаманне було 93% учасникам експерименту, то серед людей за 90 даних забобон виявилося 97%.

«Прикмети людей змушують детально обмірковувати власні дії, ставитися спокійніше до ймовірностей можливої невдачі, окрім того захищають їх безпосередньо від стресів, а також від почуття провини внаслідок незадовільного результату. Крім усього іншого, дотримання старовинних повір'їв певною мірою систематизує життя», - говорить Стела Мак-Гуайр.

До списку новин